ZOLS s.r.o.

  • Zväčšiť veľkosť písma
  • Predvolená veľkosť písma
  • Zmenšiť veľkosť písma
Home Predajňa Drogéria na nohy

Drogéria Scholl, Santé

Noha so sklonom k poteniu potrebuje antiperspiračné spreje a krémy, ktoré pomáhajú pokožku vysušovať a zmierňovať prejavy s tým spojené. Obsahujú zložky chrániace vlhké nohy pred možnou plesňou a osviežujú ich. Scholl ponúka na tento účel rad Odour Control, ktorý obsahuje sprej ne nohy proti poteniu a zápachu, deodoračný sprej do topánok, zásyp na nohy a do topánok a antiperspirant gél, ktorý vďaka svojej technológii zabezpečuje 24-hodinovú ochranu proti nepríjemnému zápachu nôh. Účinky kozmetických prípravkov ešte znásobí používanie špeciálnych vložiek do topánok Odour Control.

Naopak, suchá pokožka potrebuje hydratáciu a sviežosť. Vyskúšajte napríklad Scholl Penový krém na nohy, ktorý pokožku intenzívne hydratuje a dobre sa vstrebáva. Hydratáciu zabezpečujú látky, ako sú prírodné oleje, alebo mentol. Po náročnom dni nohy príjemne osvieži Fresh Step – chladivý gél na nohy s mentolom.

Pohladenie pre naše nohy
Kto by si nedoprial príjemný kúpeľ na nohy? Áno, je nielen príjemný, ale aj prospešný. Pomáha zmierňovať opuchy, zlepšiť prekrvenie a zmäkčiť pokožku. S obsahom vonných silíc dodáte maximálnu relaxáciu nielen nohám, ale aj celej mysli.

Jedenkrát do týždňa by sme nemali zabúdať na vyhladenie pokožky na pätách. Tie dostávajú pekne zabrať a koža je na nich veľmi napnutá a v určitých situáciách i veľmi silná, prípadne so sklonom k praskaniu. V takom prípade musíte svojmu pedikérovi pomôcť a kožu na pätách si zabrúsiť Jemným pilníkom na nohy. Doporučujem ho vyskúšať na sucho. Najprv je potrebné pokožku vyčistiť a až potom nohy osprchovať. Výbornou pomôckou je tiež Pemza na odstránenie stvrdnutej kože. Tú vždy po opláchnutí nechajte vyschnúť a používajte pre každého rodinného príslušníka vlastnú.

 

 

 

 

Našu kompletnú ponuku Vám radi ukážeme priamo u nás v predajni.